Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα

  • 200 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα Γρανάδα με 4 υπνοδωμάτια διαθέτει πισίνα για τη χαλάρωση των επισκεπτών και απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την Αλάμπρα. Η βίλα με 2 μπάνια παρέχει πρόσβαση στη βεράντα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν τους Κήπους της Χενεραλίφε, που βρίσκονται σε απόσταση 2 χλμ.

Οι επισκέπτες θα απολαύσουν τη θέα στον κήπο από τα παράθυρα.

Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στο σολάριουμ για απόλυτη χαλάρωση και ξεκούραση.

Οι επισκέπτες επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για να μαγειρέψουν το γεύμα τους. Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν πιάτα ισπανικής κουζίνας, που σερβίρονται στο Negro Carbon Neptuno, που βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια.

Το Τέμενος Madraza de Granada απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Granada, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ., προσφέρει διάφορες επιλογές μετακίνησης στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα Γρανάδα
Complejo Rural Torres Y Navas
Τιμή μόνο για κινητά

Complejo Rural Torres Y Navas

9.0
Άριστο 127 σχόλια
336 μ από το κατάλυμα
USD 603 USD 543
ανά νύχτα
Casa Dauro
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Dauro

8.0
Πολύ καλό 81 σχόλια
966 μ από το κατάλυμα
USD 203 USD 183
ανά νύχτα
Chezmoihomes San Anton Boutique Terrace
Τιμή μόνο για κινητά

Chezmoihomes San Anton Boutique Terrace

7.9
Καλό 30 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 116 USD 104
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Κανό
    • Πεζοπορία
    • Ιππασία
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Μπόουλινγκ
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Σνακ μπαρ στην πισίνα
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
    • Σολάριουμ
    • Υπαίθριο μπάνιο

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Πρέσα παντελονιών

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςVTAR/GR/02259
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει πάρκινγκ κοντά σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα;
      Ναι, έχει ιδιωτική στάθμευση για τους πελάτες της η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα αεροδρόμιο;
      Η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα είναι 20 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα.
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα;
      Το κόστος διαμονής σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα ξεκινάει από 641€ ανά βράδυ.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα;
      Οι πελάτες της η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα πρέπει να έρθουν από τις 20:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε παραθεριστική κατοικία;
      Τα εστιατόρια κοντά σε παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνουν Abierto al Amanecer και Pizzeria Veneto Granada.
    • Σε η βίλα έχει πισίνα;
      Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα στις εγκταστάσεις.
    • Μπορώ να φέρω το κατοικίδιό μου σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα;
      Ναι, σε η Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα επιτρέπονται κατοικίδια. Ωστόσο, καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vivienda Rural Huerta Del Medio Βίλα Γρανάδα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο